Brödkorg silver Ryssland

Brödkorg silver Ryssland
Brödkorg silver Ryssland
Brödkorg silver Ryssland
Brödkorg silver Ryssland
Brödkorg silver Ryssland
Brödkorg silver Ryssland
Brödkorg silver Ryssland
Brödkorg silver Ryssland
Brödkorg silver Ryssland
Brödkorg silver Ryssland

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRÖDKORG, silver, Moskva 1848, nyrokoko, punsad samt ciselerad dekor av blommor, invändigt med spår av förgyllning, med hänkel, tillverkarstämplar, längd ca 26 cm, vikt ca 490 g

450780

2017-03-29