Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRÖDKORG, silver, Moskva 1848, nyrokoko, punsad samt ciselerad dekor av blommor, invändigt med spår av förgyllning, med hänkel, tillverkarstämplar, längd ca 26 cm, vikt ca 490 g
450780
2017-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här