Silverbricka

Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRICKA, silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1911, kontrollstämplar, diameter ca 42 cm, vikt ca 1440 g

Bär Björnstjernas monogram, smärre repor

450781

2017-03-29