Kinesisk bålskål

Kinesisk bålskål
Kinesisk bålskål
Kinesisk bålskål
Kinesisk bålskål
Kinesisk bålskål
Kinesisk bålskål
Kinesisk bålskål
Kinesisk bålskål

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

BÅLSKÅL, porslin, Kina, 1700-talets slut, dekor i emaljfärger, kartuscher med bildmotiv, höjd 12, diameter 28 cm

nagg

450784

2017-03-29