Strösockerskål skål

Strösockerskål skål
Strösockerskål skål
Strösockerskål skål
Strösockerskål skål
Strösockerskål skål
Strösockerskål skål
Strösockerskål skål
Strösockerskål skål

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM LYON, skål på fot, silver, Göteborg 1951, kontrollstämplar, diameter ca 17 cm, vikt ca 317 g

Monogram, smärre slitage

450787

2017-03-29