Wilhelm Kåge vas Argenta
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILHELM KÅGE, vas, Gustavsberg, Argenta, grön glasyr, målad silverdekor av fisk, signerad GUSTAVSBERG ARGENTA 978 O, höjd ca 13, diameter ca 10,5 cm
Visst slitage, invändigt något blekt
450796
2017-03-29