Wilhelm Kåge vas Argenta

Wilhelm Kåge vas Argenta
Wilhelm Kåge vas Argenta
Wilhelm Kåge vas Argenta
Wilhelm Kåge vas Argenta
Wilhelm Kåge vas Argenta
Wilhelm Kåge vas Argenta

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM KÅGE, vas, Gustavsberg, Argenta, grön glasyr, målad silverdekor av fisk, signerad GUSTAVSBERG ARGENTA 978 O, höjd ca 13, diameter ca 10,5 cm

Visst slitage, invändigt något blekt

450796

2017-03-29