Strösockerskål silver

Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRÖSOCKERSKÅL MED SKED, silver, 1912, kontrollstämplar samt namnstämpel SS, höjd ca 20 cm, vikt ca 590 g

Gravyr i form av vapensköld, visst slitage

450799

2017-03-29