Eskil Nordell oljemålning

Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESKIL NORDELL (1921-2001): "Kväll i staden", signerad Nordell, olja på pannå, 25x21 cm

450807

2017-03-29