Kopparburk

Kopparburk
Kopparburk
Kopparburk
Kopparburk
Kopparburk
Kopparburk
Kopparburk
Kopparburk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARBURK som matlåda för militär i fält, 1800/1900-tal, ett flertal stämplar bl a GIK med krona, höjd ca 19, bredd 16 samt djup 9 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

450814

2017-04-01