Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PORTVINSSIL, sterlingsilver, löstagbar insats, London 1802, godronnerad pip, graverad dekor av rävhuvud, stämplad "WA", längd ca 15 cm, vikt ca 139 g
Mindre stötskador
450817
2017-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här