Portvinssil England silver

Portvinssil England silver
Portvinssil England silver
Portvinssil England silver
Portvinssil England silver
Portvinssil England silver
Portvinssil England silver
Portvinssil England silver
Portvinssil England silver
Portvinssil England silver
Portvinssil England silver

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PORTVINSSIL, sterlingsilver, löstagbar insats, London 1802, godronnerad pip, graverad dekor av rävhuvud, stämplad "WA", längd ca 15 cm, vikt ca 139 g

Mindre stötskador

450817

2017-03-29