Pinnsoffa "Florett" AB Bröderna Wigells stolfabrik

Pinnsoffa
Pinnsoffa
Pinnsoffa
Pinnsoffa
Pinnsoffa
Pinnsoffa
Pinnsoffa
Pinnsoffa
Pinnsoffa
Pinnsoffa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA "Florett", AB Bröderna Wigells stolfabrik, 1900-talets andra hälft, fanerad i teak, svarvade ben och balustrad i bok, sitthöjd 44, längd ca 133 cm

450818

2017-03-29