Teodolit Frans J Berg Stockholm

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

TEODOLIT, Frans J Berg Stockholm, 1900-talets början, mässing med svärtade detaljer, längd 41,5, i originallåda

Brukslitage repor och märken

450820

2017-03-29