Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, senempire, 1800-tal, fanérad i valnöt, bordsskiva med grönt skinninlägg, beslag i mässing, svarvade ben, höjd 73, 106x57 cm

Slitage, skador, vattenskada, stötmärken på ben

450826

2017-03-29