Snedklaffsekretär

Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-tal, barockstil, fanérad med bland annat rotfanér, höjd 101, 97x48 cm, nyckel finns

Smärre ytskador

450845

2017-03-30