Toilettebord i nytokoko
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TOILETTEBORD med spegel, 1800-tal, nyrokoko, valnöt, skuren växtdekor, två lådor, totalhöjd 150, 91x43 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage. Nyckel saknas
450854
Päivämäärä:
2017-03-30