Toilettebord i nytokoko

Toilettebord i nytokoko
Toilettebord i nytokoko
Toilettebord i nytokoko
Toilettebord i nytokoko
Toilettebord i nytokoko
Toilettebord i nytokoko
Toilettebord i nytokoko
Toilettebord i nytokoko
Toilettebord i nytokoko
Toilettebord i nytokoko

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TOILETTEBORD med spegel, 1800-tal, nyrokoko, valnöt, skuren växtdekor, två lådor, totalhöjd 150, 91x43 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage. Nyckel saknas

450854

Päivämäärä:

2017-03-30