Ask med lock emalj Kina

Ask med lock emalj Kina
Ask med lock emalj Kina
Ask med lock emalj Kina
Ask med lock emalj Kina
Ask med lock emalj Kina
Ask med lock emalj Kina
Ask med lock emalj Kina
Ask med lock emalj Kina
Ask med lock emalj Kina
Ask med lock emalj Kina
Ask med lock emalj Kina
Ask med lock emalj Kina

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASK MED LOCK, emalj, Kina, 1800-tal, cylinderformad, polykrom dekor av reserver med flodlandskap samt figurer, höjd ca 6 cm, diameter ca 10 cm

Färgbortfall, slitage

450867

2017-03-29