Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ASK MED LOCK, emalj, Kina, 1800-tal, cylinderformad, polykrom dekor av reserver med flodlandskap samt figurer, höjd ca 6 cm, diameter ca 10 cm
Färgbortfall, slitage
450867
2017-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här