Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinnoporträtt, olja på pannå, signerad G. Drucker, 99x69 cm
Fuktskador
450871
2017-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här