Oidentifierad konstnär oljmålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinnoporträtt, olja på pannå, signerad G. Drucker, 99x69 cm

Fuktskador

450871

2017-03-29