Ljusstakar ett par
2017-03-29
450880
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, förgylld brons och marmor, höjd ca 20 cm