Sekretär i Louis XV-stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEKRETÄR, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft, fanérad i valnöt med intarsia, skrivklaff med bemålad figurscen, signerad, beslag i mässing, bakomliggande inredning i form av lådor, höjd 94, 79x49 cm
Nyckel saknas, skirvklaff slagit sig något
450887
2017-03-30