Bord i gustaviansk stil
2017-03-30
450894
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1900-talets första hälft, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålat med bronserade detaljer, höjd ca 76, 76x53 cm
Slitage, färgbortfall, sprickor