Inga Schubert oljemålning

Inga Schubert oljemålning
Inga Schubert oljemålning
Inga Schubert oljemålning
Inga Schubert oljemålning
Inga Schubert oljemålning
Inga Schubert oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGA SCHUBERT (1900-tal): Sydländsk stadsgata med flanörer, olja på duk, signerad och daterad Inga Schubert 1968, 46x38 cm

450902

2017-03-29