Sven-Olof Ehren

Sven-Olof Ehren
Sven-Olof Ehren

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Södermalmstorg med Katarinahissen i förgrunden, signerad och daterad Sven Olof Ehren -69, färglitografi, 34/310, ca 60x48 cm

450904

2017-03-29