Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Södermalmstorg med Katarinahissen i förgrunden, signerad och daterad Sven Olof Ehren -69, färglitografi, 34/310, ca 60x48 cm
450904
2017-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här