Byarum bryggeristolar

Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYARUM, trädgårdsstolar, 4 st., s k bryggerimodell, stomme i bandjärn, sits och rygg i trä, grönlackerade, etikettmärkta, 1900-/2000-tal, sitthöjd ca 48 cm

smärre slitage

450916

2017-03-29