Elsa Ström-Ciacelli oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELSA STRÖM- CIACELLI (1876-1952): Stadsmotiv med figurer, signerad E. S.tröm -Ciacelli, olja på pannå, ca 32x40 cm

Behållningen går till Ersta Diakoni

Mindre fläckar

450922

2017-03-29