Fem gravyrer bibliska motiv mm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAVYRER 5 st., (16/1700-tal), Bibliska motiv, bl a B. A. Bolswert, kopparstick, varierand format ca 40x30 cm, monterade i passepartouter med samma format, medföljer 4 gravyrer bl a Crispin de Passe, kopia efter Goltzius, gravyr efter Abraham Blomaert "Adam & Eva" mm
(10)

Skador

450934

2017-03-29