Porträttbyst av Karl XII

Porträttbyst av Karl XII
Porträttbyst av Karl XII
Porträttbyst av Karl XII
Porträttbyst av Karl XII
Porträttbyst av Karl XII
Porträttbyst av Karl XII

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL XII, porträttbyst i gips, 1900-tal, höjd 31 cm

smätrre slitage

450962

2017-03-30