Brown Westhead, Moore and Co matservis
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROWN WESTHEAD MOORE AND CO, matservis, 58 dlr, "Field and flowers", fajans, bestående av: 12 djupa fat, 18 mattallrikar, 5 desserttallrikar, 12 assietter, 7 uppläggningsfat, 1 uppläggningsskål, 3 terriner
Bruksslitage, glasyrkrackeleringar, minder partier med missfärgning
450964
2017-03-30