André Beaudin färglitografi

André Beaudin färglitografi
André Beaudin färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

ANDRÈ BEAUDIN (1895-1979): Komposition, numrerad 34/50, signerad och daterad 57, färglitografi, ca 46x33 cm

450974

2017-03-30