Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HENRI LAURENS (1885-1954): Femme accroupie, signerad och numrerad H. Laurens 13/75, färglitografi, 1947, 63x47,5 cm.
Gulnat
450975
2017-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här