Henri Laurens

Henri Laurens
Henri Laurens

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HENRI LAURENS (1885-1954): Femme accroupie, signerad och numrerad H. Laurens 13/75, färglitografi, 1947, 63x47,5 cm.

Gulnat

450975

2017-03-30