Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VERANDAGRUPP, rotting, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av soffa, 1 par fåtöljer samt bord, sitthöjd ca 37, mått bord ca höjd 55, diameter 75 cm
Visst bruksslitage
450977
2017-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här