Verandagrupp rotting

Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VERANDAGRUPP, rotting, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av soffa, 1 par fåtöljer samt bord, sitthöjd ca 37, mått bord ca höjd 55, diameter 75 cm

Visst bruksslitage

450977

2017-03-30