Charles Georg Lachs etsning

Charles Georg Lachs etsning
Charles Georg Lachs etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CHARLES GEORG LACHS (1879-1972): Vestra Kvarngränd - Stockholm, signerad C. Lachs, signerad och daterad i trycket Charles Lachs 15/1 1908, olja på duk, ca 47,5x39 cm

Något gulnad

450990

2017-03-30