Nils & Kajsa Strinning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, hylla "String", uppsättning bestående av 3 svarta metallgavlar samt 9 hyllplan, ena gavlern med originalplomberingen kvar, mått hyllplan 78,30, höjd gavlar ca 102 cm
Bruksslitage, fläckar, repor
450995
2017-03-30