Nils & Kajsa Strinning

Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, hylla "String", uppsättning bestående av 3 svarta metallgavlar samt 9 hyllplan, ena gavlern med originalplomberingen kvar, mått hyllplan 78,30, höjd gavlar ca 102 cm

Bruksslitage, fläckar, repor

450995

2017-03-30