Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, hylla "String", 1950-tal, uppsättning bestående av 2 svarta metallgavlar samt 1 hyllplan, mått hyllplan 78,30, höjd gavlar ca 26
Bruksslitage, fläckar
450996
2017-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här