Populär Mekanik
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
POPULÄR MEKANIK, TIDNINGSMAGASIN, 1950-1960-tal.
Komplett årgångar, 1955+1966, samt lösa tidningar 15 st medföljer, TEKNIKEN IDAG , 1952, SMÅ KONSTBÖCKER, 16 st, SMÅ BÖCKER I NATURVETENSKAP, 4 st, HEMMETS JOURNAL, 1944, 1-26, inbundna
Skador
450998
2017-03-31