Ytterfoder Gustavsberg

Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, Gustavsberg, 1900-tal, dekor i underglasyrblått i form av fåglar, insekter, och växtelement handtag i form av lejonhuvuden, diameter ca 28,5, höjc ca 28 cm

Krackelyrer

451003

2017-03-30