Jean Le Van Paris

Jean Le Van Paris
Jean Le Van Paris
Jean Le Van Paris
Jean Le Van Paris

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN LE VAN (född 1930): Flanörer Paris, signerad Jean le Van, olja på duk, ca 58x65 cm

Tryckmärken

451013

2017-03-30