Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JEAN LE VAN (född 1930): Flanörer Paris, signerad Jean le Van, olja på duk, ca 58x65 cm
Tryckmärken
451013
2017-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här