Samling silverföremål

Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, 37 dlr, silver, bl.a. 6 mockaskedar "Rosenholm", 12+12 mockaskedar med genombruten dekor, barnbestck med påfösare samt sked, total vikt ca 476 g

Visst slitage, strösked med lagning

451015

2017-03-30