Lars Sestervik skål

Lars Sestervik skål
Lars Sestervik skål
Lars Sestervik skål
Lars Sestervik skål
Lars Sestervik skål
Lars Sestervik skål

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

LARS SESTERVIK, skål, signerad och daterad Lars Sestervik Stenings slott 2005, diameter ca 37 cm,

451020

2017-03-30