Jens Singing Christensen oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JENS SINDING-CHRISTENSEN (Danmark 1888-1980): Fiskebåtar vid brygga, signerad C. J. Sinding, olja på duk, 32x42 cm

451033

2017-03-30