Carl Malmsten fåtöljer
2017-03-30
451047
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, 1 par fåtöljer, 1900-talets första hälft, furu, lösa textilklädda plymåer, brännstämplade CM, tillverkade av Nyckel-Verkstad, sitthöjd ca 38 cm
Bruksslitage