Fåtölj troligen Otto Schulz

Fåtölj troligen Otto Schulz
Fåtölj troligen Otto Schulz
Fåtölj troligen Otto Schulz
Fåtölj troligen Otto Schulz
Fåtölj troligen Otto Schulz
Fåtölj troligen Otto Schulz
Fåtölj troligen Otto Schulz
Fåtölj troligen Otto Schulz
Fåtölj troligen Otto Schulz
Fåtölj troligen Otto Schulz
Fåtölj troligen Otto Schulz
Fåtölj troligen Otto Schulz

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, troligen Otto Schulz för Boet, 1930-tal, grön sammetsklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Visst bruksslitage

451049

2017-03-30