Matsalsgrupp rokokostil
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSGRUPP, rokokostil, 1900-talets mitt, modell "Orre", bemålat trä med skuren dekor, matbord med utdragbar benställning på båda kortsidorna (1 skiva medföljer) samt 8+2 stolar, textilklädd stoppad sits, mått bord höjd ca 77, 160-225x108 cm
Bruksslitage, färgbortfall, senare klädsel
451061
2017-03-31