Matsalsgrupp rokokostil

Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSGRUPP, rokokostil, 1900-talets mitt, modell "Orre", bemålat trä med skuren dekor, matbord med utdragbar benställning på båda kortsidorna (1 skiva medföljer) samt 8+2 stolar, textilklädd stoppad sits, mått bord höjd ca 77, 160-225x108 cm

Bruksslitage, färgbortfall, senare klädsel

451061

2017-03-31