Rose-Marie Qvarfordt

Rose-Marie Qvarfordt
Rose-Marie Qvarfordt
Rose-Marie Qvarfordt
Rose-Marie Qvarfordt
Rose-Marie Qvarfordt
Rose-Marie Qvarfordt

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ROSE-MARIE QVARFORDT (född 1948): "Spegel", monogramsignerad och daterad RMQ -00, olja på duk, ca 82x54

451070

2017-03-31