Karl Höglund Sommarögonblick 1 mapp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): 1 mapp, "Sommarögonblick II" innehållandes 4 litografier, signerade och numrerade 311/360, ca 41,5x59 cm,
Bladens titlar: "Du och Jag", "Sommardansen", "Uteserveringen", "Mot Möja"

451081

2017-04-03