Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Kvinna, signerad och numrerad Peter Dahl 3/8, mörkpatinerad brons, höjd 45 cm, gjutarmärkt H. Bergman fud
451104
2017-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här