Corneille serigrafi

Corneille serigrafi
Corneille serigrafi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Femme á la fleur", signerad och daterad Corneille 90, 140/200, färgserigrafi, 95x95 cm

451108

2017-03-30