Lasse Åberg litografi

Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): "och dom korkade gick i hjälpklass" signerad Lasse Åberg, 128/200, litografi, ca 35x60 cm

451130

2017-03-30