Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
ADAM EDWIN PROCTOR (1864-1913): Kvinnor vid kajen, signerad och daterad 1901, RBA (Royal British Academy), olja på duk, 46x35,5 cm
451132
2017-03-31