Adam Edwin Proctor oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

ADAM EDWIN PROCTOR (1864-1913): Kvinnor vid kajen, signerad och daterad 1901, RBA (Royal British Academy), olja på duk, 46x35,5 cm

451132

2017-03-31