Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MATBORD, sengustaviansk, 1800-talets böjan, fanérade med mahogny, 4 iläggsskivor medföljer vardera 58, höjd ca 76, diameter 154 cm
Ytskador, slitage, ett ben saknas, lagningar
451145
2017-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här