Matbord sengustaviansk

Matbord sengustaviansk
Matbord sengustaviansk
Matbord sengustaviansk
Matbord sengustaviansk
Matbord sengustaviansk
Matbord sengustaviansk
Matbord sengustaviansk
Matbord sengustaviansk

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

MATBORD, sengustaviansk, 1800-talets böjan, fanérade med mahogny, 4 iläggsskivor medföljer vardera 58, höjd ca 76, diameter 154 cm

Ytskador, slitage, ett ben saknas, lagningar

451145

2017-03-31